Hernandez sfrustrowany swoją sytuacją

Napastnik Manchesteru United, Javier Hernandez (na zdjęciu), którego media w przeszłości łączyły z transferem do Turynu w rozmowie z The Sun przyznał, że nie jest zadowolony ze swojej sytuacji w klubie.

To frustrujące. Każdy zawodnik na świecie chce wychodzić co tydzień w pierwszym składzie swojej drużyny. Jestem szczęśliwy w tym klubie, ale chciałbym grać częściej. Moje podejście jest takie, że nawet gdy Staruszek sadza mnie na ławce, chcę dawać z siebie wszystko. Muszę szanować Manchester United, ale oczywiście, że chciałbym częściej zaczynać mecze na boisku” – powiedział 24-latek. Angielskie media spekulują, że Czerwone Diabły są gotowe sprzedać meksykańskiego napastnika, by móc ściągnąć do siebie Falcao. Czy Juventus powalczy o podpis Chicharito?

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
19 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
19
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: