Barzagli: Chcemy zwyciężyć

Obrońca Juventusu, Andrea Barzagli (na zdjęciu) udzielił wywiadu dziennikarzom Sky Sport, w którym opowiedział o najbliższym pojedynku w Milanem.

Ten mecz będzie bardzo ważny. W pierwszym spotkaniu przegraliśmy, a teraz chcemy się dobrze zaprezentować. Liga jeszcze się nie zakończyła i trzeba wypaść najlepiej jak się da przed naszą publicznością. Nadal dajemy z siebie wszystko na treningach i jesteśmy bardziej skoncentrowani, by odpowiednio przygotować się na przyjazd Milanu. Na razie rozgrywamy wielki sezon, zdobyliśmy więcej punktów niż w zeszłym roku. Teraz jest trochę zbyt wcześnie na podsumowanie, najpierw chcemy mieć ten tytuł wyszyty na piersi” – powiedział 32-letni Włoch.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
7
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: