Vieira o Pogbie

Były pomocnik Juventusu, Patrick Vieira (na zdjęciu) wypowiedział się dla RMC Sport na temat Paula Pogby. Młoda gwiazda Bianconerich jest czasem porównywana w mediach do mistrza Świata z 1998 roku.

Pierwszy raz widziałem go jako nastolatka w meczu z Portugalią. Szybko zrozumiałem, że jest mu przeznaczone zostać dobrym piłkarzem. Potem zobaczyłem go w Juve i widziałem, że jest bardzo silny. Uważam, że jest lepszy niż ja, gdy miałem 20 lat. Ma świetne uderzenie i jest dobry fizycznie jak na kogoś w tym wieku. Czas pokaże, ale sądzę, że ma okazję na wspaniałą karierę. Będzie kolejnym wspaniałym pomocnikiem reprezentacji Francji. Bardzo szybko się uczy” – powiedział 36-latek.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
15
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: