Ambrosini przed meczem z Juve

Kapitan Milanu, Massimo Ambrosini (na zdjęciu) wypowiedział się dla telewizji klubowej Milan Channel na temat nadchodzącego spotkania z Juventusem, które odbędzie się w niedzielny wieczór.

Musimy utrzymać przewagę nad Fiorentiną i przybliżyć się do Napoli. Nad jednymi mamy cztery punkty przewagi, do drugich brakuje nam tyle samo. W ten weekend nie możemy stracić punktów. Juventus ma świetnych zawodników i zasługują na wszystkie punkty, które zgromadzili. Są w dobrej formie fizycznej i nigdy nie gra się z nimi łatwo. Jadąc do Turynu należy odpowiednio podejść do meczu, inaczej ryzykuje się blamażem” – powiedział 35-latek.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
9
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: