Juventus przedłuży kontrakty

Według najnowszych doniesień dziennika Corriere dello Sport, włodarze Starej Damy zamierzają w najbliższym czasie zaproponować nowe kontrakty dla Arturo Vidala i Paula Pogby (obaj na zdjęciu).

Dyrektor generalny Juventusu, Giuseppe Marotta i jego współpracownicy postanowili na jakiś czas odłożyć niektóre manewry na rynku transferowym, by poświęcić więcej uwagi na zatrzymanie w drużynie swoich gwiazd. Największe naciski kierowane z europejskich klubów, płyną w stronę dwóch środkowych pomocników Bianconerich – Vidala i Pogby. Zainteresowanie Chilijczykiem od dłuższego czasu wyrażają Bayern Monachium i Paris Saint Germain, natomiast młodego Francuza chciałby mieć u siebie Real Madryt. Dla Vidala gotowy jest już nowy kontrakt, który ma obowiązywać do 2018 roku, a były pomocnik Manchesteru United ma przedyskutować swoją umowę w najbliższym czasie.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
8
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: