Sanchez: Chcę wypełnić kontrakt

Cały czas żywe są plotki na temat zmiany klubu przez Alexisa Sancheza (na zdjęciu). Chilijczyk nie wchodzi w skład podstawowej jedenastki katalońskiej ekipy, jednak sam zawodnik w wywiadzie dla La Vanguardia podkreśla swoje przywiązanie do Barcelony.

Zachowuję spokój. Jestem skupiony na nadchodzących meczach w ramach Ligi Mistrzów. Chcę wygrywać i planuję wypełnić mój kontrakt trwający do 2016 roku. Dla mnie Barca jest środowiskiem, w którym mogę się edukować. Wiele mnie już nauczyli, klub dba o wszystkich i ciągle motywuje mnie do stawiania się coraz lepszym zawodnikiem. Jestem pewny, że mogę dać Blaugranie dużo więcej niż teraz. W poprzednim sezonie, kiedy strzeliłem 15 bramek, nie było słychać słów krytyki. W tym roku zdobyłem 6 goli i spotkałem się z różnymi opiniami na swój temat, niektóre były mocne, niektóre złe, zaś inne w porządku. Wiem, że muszę mieć zaufanie do swoich umiejętności i ciągle muszę brnąć do przodu” – zakończył 24-latek.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
17
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: