Nie będzie drużynowej premii

Juventus nie wypłaci swoim zawodnikom drużynowej premii za drugi tytuł mistrzowski. Przed rokiem każdy piłkarz za scudetto otrzymał dodatkowych 200 tysięcy euro, lub nowiutkie Ferrari dopasowane do jego życzeń. Według Tuttosport, tym razem klub nie będzie aż tak rozrzutny.

Za wygrany sezon 2012/2013 nie będzie jednakowej premii dla całego składu. Każdy zawodnik otrzyma swój bonus zgodnie z zapisami w kontrakcie indywidualnym.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
22 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
22
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: