Remis w meczu Partita del Cuore

W rozegranym wczorajszego wieczora na Juventus Stadium charytatywnym meczu z serii Partita del Cuore padł wynik 9:9. W meczu wzięło udział wielu byłych zawodników Starej Damy, takich jak Paolo Montero, Pavel Nedved, Ciro Ferrara, Antonio Conte czy Filippo Inzaghi. Zagrało też wiele gwiazd spoza piłki nożnej – m.in. kierowcy F1 Fernando Alonso, złoty medalista igrzysk olimpijskich Stefano Baldini oraz włoscy piosenkarze i celebryci.

Bardzo wyraźnie swoją obecność na boisku zaznaczyli piłkarze Bianconerich. Czterema trafieniami popisał się Antonio Conte, jedną bramkę zdobyli Ciro Ferrara i Pavel Nedved, a ten drugi dorzucił także cztery asysty. Samobójcze trafienie zaliczył natomiast prezydent Starej Damy Andrea Agnelli.

Wpływy z biletów zostaną przekazane na konto Fundacji Telethon, pomagającej w leczeniu rzadkich chorób genetycznych, oraz Instytut Candiolo, piemoncką placówkę badań i leczenia raka.

Skrót spotkania:

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
21 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
21
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: