Asamoah: Chce zostać w Juve

W ostatnich tygodniach media w Europie podawały informacje, że dwa kluby z Manchesteru są nadal zainteresowane sprowadzeniem Kwadwo Asamoah (na zdjęciu). Te doniesienia skomentował sam zawodnik.

Rozegrałem dobry sezon, a to prawdopodobnie powód, przez który gazety piszą o moim pożegnaniu z Juventusem. W każdym razie, nie było kontaktu z nikim dotychczas i mam zamiar tutaj zostać. Chcę nosić tę koszulkę także w przyszłym roku” – powiedział pomocnik Bianconerich.

www.calcionews24.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
11
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: