Higuain: Razem z Llorente byłoby wspaniale

Gonzalo Higuain (na zdjęciu) kolejny raz wyraził swoją gotowość do przeprowadzki do Turynu. Argentyńczyk, który wczoraj ogłosił swoje odejście z Realu, dziś został zapytany przez hiszpańskich dziennikarzy o to, jak zapatruje się na współtworzenie ataku Bianconerich razem z Fernando Llorente. Football-italia.net cytuje odpowiedź Higuaina. “Ja i Llorente? Byłoby wspaniale. Zobaczymy jak wszystko się potoczy“.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
47 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
47
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: