Llorente: Z Valverde zostałbym w Athletic

Fernando Llorente (na zdjęciu), który od lipca stanie się piłkarzem Bianconerich, był gościem w radiowym programie El Larguero hiszpańskiej stacji Cadena SER. Popularny El Rey Leon zdradził, iż z przyjemnością zostałby w swoim obecnym klubie, gdyby szkoleniowcem Basków był niedawno zwolniony z Valencii Ernesto Valverde, z którym 28-latek w przeszłości współpracował.

Mam bardzo miłe wspomnienia dotyczące Ernesto. Bardzo chciałbym kontynuować swoją przygodę z Athletic pod jego wodzą, jednak okoliczności sprawiły, że moja przyszłość jest poza Bilbao i mam nadzieję, że poradzę sobie w Turynie. Liczę, że Valverde trafi ponownie do swojego byłego klubu i wprowadzi ich na wyższy poziom. Mój debiut w jego erze był niezapomniany, później Joaquin Capparos pozwolił mi się rozwinąć, zaś pierwszy sezon pod wodzą Bielsy był dla mnie najlepszy. Za jakiś czas udam się do stolicy Piemontu i trudno będzie mi wrócić do Kraju Basków. Czuję z tego powodu nostalgię” – zakończył Llorente.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
12
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: