Llorente: Spróbujemy wygrać LM

Fernando Llorente (na zdjęciu) nie obawia się konkurencji, podobnie jak fani czeka na wielkie zakupy Juventusu. Hiszpan udzielił wywiadu dla Rtve.es. “Nie ukrywam, że przykro mi opuszczać Athletic. Kiedyś myślałem, że zakończę tu swoją karierę. Moja przyszłość jest teraz w Juventusie i spodziewam się fantastycznej przygody. To wielka drużyna. Duża liczba reprezentantów najlepiej świadczy o poziomie Bianconerich. Chcą zrobić kolejny krok do przodu i spróbować wygrać Ligę Mistrzów. Wiem, że szykują się wielkie zakupy. Nie wiem który napastnik przyjdzie oprócz mnie, wymienia się wiele nazwisk. Myślę, że Higuain byłby świetnym transferem“.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
20 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
20
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: