Bonucci: Karny życiową lekcją

Leonardo Bonucci (na zdjęciu) przyznał na swojej oficjalnej stronie internetowej, że pudło w konkursie rzutów karnych z Hiszpanią nie będzie łatwe do zapomnienia, ale wyzwoliło w nim chęć odwetu. “Strzał z rzutu karnego w półfinale i pudło jest czymś trudnym do zapomnienia. Jako piłkarz jestem naprawdę zawiedziony, ale jako Włoch jeszcze bardziej! Po wszystkim byłem smutny, ale czułem też olbrzymią złość i żądzę odegrania się, której nie możecie sobie wyobrazić. Już wcześniej starałem się poprawić, teraz marzę o wielkich czynach. Postrzegam sport jako fantastyczną metaforę, a porażkę jako życiową lekcję. Cóż więcej mogę napisać. Forza Azzurri!“.

www.leonardobonucci.it

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
13
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: