Athletic oficjalnie żegna Llorente

Władze Athletic Bilbao pożegnały dziś za pośrednictwem oficjalnej strony Fernando Llorente (na zdjęciu). Jak można się było spodziewać, Llorente po 17 latach spędzonych w tym klubie, został pożegnany bardzo oszczędnym w słowa i dość chłodnym komunikatem, który jednocześnie odnosi się również do Fernando Amorebiety, innego piłkarza Athletic odchodzącego na wolny kontrakt do Fulham.

Dziś, 30 czerwca, kończą się umowy piłkarzy Fernando Amorebiety i Fernando Llorente z Athletic Club. Pragniemy podziękować za ich poświęcenie i zaangażowanie w trakcie gry w naszych barwach i życzyć wszystkiego dobrego w następnych projektach“.

www.athletic-club.net

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
19 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
19
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: