Strona główna » Aktualności » Athletic oficjalnie żegna Llorente
Athletic oficjalnie żegna Llorente
Władze Athletic Bilbao pożegnały dziś za pośrednictwem oficjalnej strony Fernando Llorente (na zdjęciu). Jak można się było spodziewać, Llorente po 17 latach spędzonych w tym klubie, został pożegnany bardzo oszczędnym w słowa i dość chłodnym komunikatem, który jednocześnie odnosi się również do Fernando Amorebiety, innego piłkarza Athletic odchodzącego na wolny kontrakt do Fulham.
“Dziś, 30 czerwca, kończą się umowy piłkarzy Fernando Amorebiety i Fernando Llorente z Athletic Club. Pragniemy podziękować za ich poświęcenie i zaangażowanie w trakcie gry w naszych barwach i życzyć wszystkiego dobrego w następnych projektach“.
www.athletic-club.net