Guardiola: Juventus wspaniałym klubem

Pep Guardiola (na zdjęciu) przyznał, że Juventus będzie jednym z najgroźniejszych rywali w Lidze Mistrzów. Hiszpan nie szczędził pochwał dla klubu i drużyny Conte. “Juventus jest na pewno silniejszy. Mają dużo pieniędzy i mogą wiele wydać. To bez wątpienia wspaniały, znakomity klub. Wygrali już tyle w Italii, więc teraz myślą o Europie. Podstawą sukcesu będzie kontynuacja projektu z ich trenerem, Conte” – powiedział wczoraj dziennikarzom Pep przygotowujący Bayern Monachium do obrony potrójnej korony.

www.football-italia.net

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
24 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
24
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: