Strona główna » Aktualności » Llorente ciągle krytykowany przez media. Odejdzie?
Llorente ciągle krytykowany przez media. Odejdzie?
Kolejne media głoszą rychły koniec przyszłości Fernando Llotente (na zdjęciu) w Juventusie. Włoska Panorama przedstawia scenariusz, w którym Hiszpan wyprowadza się z Turynu już w styczniu, zaś jednym z kandydatów na jego miejsce ma być Giampaolo Pazzini, napastnik Milanu. Według źródła, w przypadku dalszego pomijania rosłego napastnika przy ustalaniu pierwszego składu, kierownictwo Starej Damy postanowi się go pozbyć, zwłaszcza, iż zarabia on dość pokaźne pieniądze, a dodatkowo istnieje możliwość zarobienia pieniędzy na karcie zawodniczej Baska, które mogłyby posłużyć do wzmocnienia innych pozycji.
Podobnego rozwoju zdarzeń nie wyklucza hiszpański dziennik Marca, który skomentował wczorajszy mecz Bianconerich i sytuację Llorente. Dziennikarze zauważyli, iż 28-latek stał się nie czwartym, a aż piątym napastnikiem w hierarchii trenera Conte i poważnie zastanawiają się, czy może to zmusić Juventus do sprzedaży snajpera.

Także
La Gazzetta dello Sport widzi wyraźny problem dotyczący byłego gracza Athletic Bilbao. Choć szkoleniowiec turyńskiego giganta tłumaczy nieskorzystanie z Hiszpana potrzebą wprowadzenia niskiego i bardziej ruchliwego Giovinco, mediolański dziennik uznaje słowa trenera za mało wiarygodne, sugerując, iż Antonio Conte nie widzi w popularnym Królu Lwie żadnej gwarancji.