Glik: Musimy wierzyć

Kamil Glik (na zdjęciu) ma nadzieję, że jego zespół podejdzie do niedzielnego meczu z wiarą w zwycięstwo. Torino zmierzy się z Juve na Stadio Olimpico w niedzielę o 12:30. Będą to już 187. Derby della Mole.

Jesteśmy Toro, staramy się wygrać każdy mecz. Podchodzimy do tego meczu z wielką pokorą i świadomością ich umiejętności, ale zaczęliśmy ten sezon dobrze i dlatego musimy wierzyć w wygraną. Będziemy się starali ze wszystkich sił, by zdobyć trzy punkty. Przygotowujemy się do meczu w maksymalnym skupieniu. Fakt rozgrywania derbów jako kapitan Torino napawa mnie olbrzymią dumą” – powiedział Polak dziennikarzom SportMediaset.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
15
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: