Immobile: Nie zasłużyłem na czerwoną kartkę!

Nie należała mi się czerwona kartka, próbowałem odebrać piłkę” – powiedział Ciro Immobile (na zdjęciu) dla Sky Sport po derbowym pojedynku z Juventusem. “Nigel De Jong sfaulował mnie w podobny sposób podczas meczu z Milanem. Nie chciałem być chamski. Claudio Marchisio również dostał żółtą kartkę za bardzo podobny faul na mnie” – skomentował Immobile.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
17
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: