Twitterowa wymiana ciosów

Wymiany uwag pomiędzy obozem Torino i Juventusu ciąg dalszy. Ciro Immobile zarzeka się, że po faulu na Carlosie Tevezie nie zasługiwał na ukaranie czerwoną kartką. Włoskiemu atakującemu na Twitterze ironicznie odpowiada sam Argentyńczyk: “My zawsze wygrywamy z pomocą sędziów, więc dlatego właśnie osoba prawie łamiąca nogę zawodnikowi Starej Damy dostaje jedynie żółtą kartkę. Faktycznie, nie jesteśmy zbyt dobrzy z matematyki. Umiemy liczyć tylko do zera – tyle celnych strzałów oddało Torino w derbach“.

Na wpis Apacza momentalnie zareagowało oficjalne konto Byków na Twitterze: “Nie pogrążajcie się, przecież nieraz udaje Wam się policzyć do 31… ups, do 29“.

Zobacz także:
Torino atakuje, Juventus odpowiada
Immobile: nie zasłużyłem na czerwona kartkę!
Tevez nie zagra w LM?

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
21 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
21
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: