Zuniga oficjalnie z nową umową

Juan Camilo Zuniga (na zdjęciu, po prawej) oficjalnie w Napoli na kolejne 5 lat. Informacja ta została ogłoszona bezpośrednio przez prezydenta Aurelio De Laurentiisa (na zdjęciu, po lewej) przez jego konto na Twitterze: “Jestem szczęśliwy, że mogę ogłosić, iż Zuniga zostanie z nami kolejne 5 lat“. Do tweeta prezydent załączył zdjęcie z oficjalnego podpisania umowy (miniaturka).

Przypomnijmy – Kolumbijczyk ma teraz zarabiać 3,5 mln euro rocznie, o ponad milion więcej, niż gwarantowała oferta Giuseppe Marotty.

Zobacz także:
Zuniga podpisze nowy kontrakt z Napoli

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
14
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: