Bonucci: To był mój błąd

Leonardo Bonucci (na zdjęciu, po prawej) przyznał, że pierwsza bramka stracona wczoraj przez Juventus obciąża jego konto. “To był mój błąd. Podałem za krótko i niestety Drogba wykorzystał to znakomicie. Wiemy, że w Europie nie można popełniać takich błędów. Musimy wyciągnąć wnioski z tego meczu. Na 200 podań jedno może być nieudane, to kwestia sekundy koncentracji, ale nie znaczy, że gramy z mniejszym zaangażowaniem niż w ostatnich dwóch sezonach” – powiedział obrońca na antenie Sky Sport.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
18
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: