Zaza: Nie będę celebrował bramki

Połowa karty zawodniczej Simone Zazy (na zdjęciu) należy od lipca do Juventusu. W wywiadzie udzielonym dziennikowi Tuttosport piłkarz przyznał, że jeśli strzeli gola w spotkaniu ze Starą Damą, to nie będzie się z niego cieszył.

Juve wydało na mnie pieniądze i wierzę, że zrobili to ponieważ wierzą w mój potencjał. W poprzednich latach Juventus robił świetne inwestycje w młodych piłkarzy i jest to dla mnie honor być częścią takiego klubu. Jeśli strzelę dla Sassuolo bramkę przeciwko Juve, to nie będę jej celebrował, póki jestem z nimi związany kontraktem. Teraz jednak jestem skoncentrowany na grze w Sassuolo. Nigdy nie rozmawiałem z Antonio Conte, jedynie z dyrektorami Giuseppe Marottą i Fabio Paraticim. Moim marzeniem jest zagrać na Mistrzostwach Świata i w Lidze Mistrzów. Mam nadzieję, że w koszulce Juventusu.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
10
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: