Aquilani: Nie mam chęci zemsty

Alberto Aquilani (na zdjęciu) zapewnił w wywiadzie dla Rai Sport, że nie ma żalu do Juventusu i dodał, że będzie celebrował ewentualnego gola w jutrzejszym meczu. “Jest pragnienie zwycięstwa, a dla fanów ten mecz znaczy dużo. Ja jednak nie mam żalu do Juve, to wszystko już przeszłość i chcę po prostu zagrać dobry mecz. Czy będę cieszył się z bramki? Tak. Od kiedy tu trafiłem, zrozumiałem ile ten mecz znaczy dla tifosich. Za fantastyczny doping chcemy im odpłacić piękną grą” – powiedział były zawodnik Juve.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
10
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: