Tevez: Musimy wygrać z Realem

Myślę, że musimy wygrać przynajmniej jedno ze spotkań z Realem Madryt, by wyjść z grupy. Nie ma znaczenia, czy pokonamy ich na Bernabeu czy u siebie” – zapowiada na łamach Tuttosport Carlos Tevez (na zdjęciu), który według medialnych zapowiedzi zagra z Królewskimi w duecie z Fernando Llorente.

Występowałem już na Bernabeu, gdy byłem zawodnikiem Manchesteru City” – wspomina Argentyńczyk – “Atmosfera na pewno będzie gorąca, ale przyjechaliśmy tutaj bez strachu – on w futbolu nie istnieje. Real to zawsze Real – mają niewiarygodny potencjał, są prawdziwą instytucją, tak jak Manchester United. Nie patrząc na ich aktualną formę, są wciąż wspaniałym zespołem, który szanuję“.


29-latek został również zapytany przez dziennikarzy o opinię na temat Cristiano Ronaldo, z którym przez dwa sezony wspólnie grał w Manchesterze United. “Nie ma nic złego w tym, że Cristiano uważa się za najlepszego na świecie. Każdy zawodnik, który strzela po 40 goli w sezonie bez wątpienia może tak uważać i może być najlepszy. Jeśli jednak mnie nacisnąć, zawsze wybiorę Leo Messiego. Ronaldo jest w ścisłej czołówce i wydaje się, że nie odczuwa żadnej presji. Musimy mieć na niego oko, bo może strzelić nam gola w każdej chwili“.

www.football-italia.net
www.tuttojuve.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
10
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: