Xabi odejdzie z Realu

Hiszpańska rozgłośnia radiowa Cadena SER donosi, że działacze Realu Madryt przewidują odejście Xabiego Alonso (na zdjęciu) po zakończeniu sezonu. Rozgrywający chce zmienić otoczenie ze względów osobistych i odrzuci propozycję nowej umowy niezależnie od jej warunków. Lada moment Alonso będzie mógł rozmawiać z innymi klubami, wśród których madrycki AS wymienia po raz kolejny Juventus. Bask jest brany pod uwagę jako następca Pirlo, jeśli ten nie przedłuży swojego kontraktu.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
13
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: