Marchisio: chciałbym przedłużyć kontrakt

Media regularnie łączą Claudio Marchisio (na zdjęciu) z opuszczeniem Turynu i transferem do jednego z bogatszych klubów, jednak sam zawodnik przyznaje, że w stolicy Piemontu czuje się świetnie i liczy na przedłużenie swojego kontraktu, który aktualnie trwa do 2016 roku.

Obecna umowa kończy mi się za ponad dwa lata, lecz mam nadzieję, że okres mojej przygody z Juve będzie znacznie dłuższy, ponieważ bardzo chciałbym nosić biało-czarną koszulkę tak długo jak to możliwe. Ciągle kroczymy ścieżką zwycięzców, więc to normalne, że chciałbym zostać w klubie i nie myślę o odejściu. Mam nową rolę podczas nieobecności Pirlo? Tak, to prawda. Potrzebuję trochę praktyki, jednak czuję się komfortowo wykonując każde zadanie w środku pola, które zostanie mi zlecone. Każdy z członków drużyny w jakiś sposób poświęca się dla dobra zespołu i właśnie dzięki temu udało nam się pokonać Atalantę. Mamy pięć punktów przewagi nad Romą i teraz to jest najważniejsze. Postaramy się zwiększyć tę różnicę punktową w najbliższym meczu” – mówił Il Principino w wywiadzie z redaktorami Sky Sport.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
41 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
41
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: