Verratti: Ciężko było odmówić Juve

W wywiadzie, którego udzielił wczoraj Marco Verratti (na zdjęciu) po zremisowanym meczu z Lille, pojawił się temat Juve. “Juventus? Trudno było im odmówić. Nie grałbym jednak w Turynie, tylko wypożyczono by mnie gdzie indziej” – mówi. “Chciałem wejść na kolejny poziom, a PSG mi na to pozwolił. W Paryżu nauczyłem się wiele od Thiago Motty i Claude’a Makelele” – przyznaje pomocnik paryżan.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
71 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
71
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: