Marotta: walczymy o wygraną w Lidze Europy

Stara Dama odpadła już z prestiżowej Ligi Mistrzów, czego do tej pory nie może odżałować wielu jej kibiców, jednak Beppe Marotta zaznacza, że klub nie zapomniał o dalszej rywalizacji w europejskich pucharach i będzie walczył o triumf w Europa League. “Fakt, że tegoroczny finał Ligi Europy odbędzie się w Turynie zmobilizuje nas do dania z siebie maksimum. Jesteśmy niepocieszeni sposobem, w jaki odpadliśmy z Champions League, jednak naszą winą jest to, że dopuściliśmy do sytuacji, w której o wszystkim decydował ostatni mecz” – podsumował główny dyrektor Juventusu.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
10
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: