Strona główna » Aktualności » Motta odejdzie, Marotta wrócił z Londynu
Motta odejdzie, Marotta wrócił z Londynu
Zimowe okno transferowe rozpocznie się we Włoszech pojutrze, więc kluby Serie A intensywnie planują strategie transferowe. Jak wynika z informacji podawanych przez Tuttosport, swój 3-dniowy pobyt w Londynie zakończył Giuseppe Marotta, który teraz spotka się z Antonio Conte i porozmawia z nim o planach odnośnie zakupów.
Jeśli chodzi o sprzedaże, to wszystko wskazuje na to, że tym, który jako pierwszy opuści Turyn będzie Marco Motta (na zdjęciu). 27-letni obrońca zebrał od początku sezonu zaledwie 106 minut, a chętnych na niego nie brakuje. Jak twierdzi redakcja TuttoJuve, w ciągu 10 dni powinien trafić do Werderu Brema, Sassuolo, Genoi lub Livorno.