Boniek: Równe szanse

Przy okazji kolejnego spotkania Juventusu z Romą nie mogło zabraknąć komentarza Zbigniewa Bońka (na zdjęciu, po prawej). “Oba zespoły uznają puchar za ważny. W porównaniu do przeszłości, zaczyna on wyrastać na prestiżową rywalizację. Należy pochwalić tych, którzy zmienili format rozgrywek” – mówił 57-latek dla Anch’io Sport – “Zapowiada się świetne spotkanie. Gdyby grali w Turynie, określiłbym Juventus jako zdecydowanego faworyta. Mecz odbędzie się jednak w Rzymie, więc szanse są bliskie 50-50. Conte, jak zwykle, dokona zmian na mecz pucharowy, a Roma oszczędziła ostatnio kilku zawodników specjalnie na tę okazję“.

Gra jest ważniejsza dla Romy, ponieważ Juventus jest faworytem w lidze, a generalnie oba zespoły są sobie równe” – ocenił prezes PZPN – “Juventus jest jednak o wiele bardziej agresywny, grają bardzo wysoko, nie dają przeciwnikowi się zastanowić. Ponadto, mają napastników, jakich nie ma nikt inny w Serie A. Agresja, jaką Conte przekazuje swojemu zespołowi jest wyjątkowa. Roma osiągnęła już swój szczyt, a Bianconeri wyglądają imponująco“.

www.football-italia.net

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
8
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: