Barzagli: Cieszę się z powrotu Vucinicia

Andrea Barzagli (na zdjęciu) udzielił wczoraj krótkiego pomeczowego wywiadu stacji RAI Sport. “Myślę, że piłkarze nigdy nie powinni tego komentować, bo na boisku patrzy się na to z innej perspektywy” – odpowiedział pytany o sędziowanie we wczorajszym spotkaniu z Romą. “Vucinić? Jego szafka póki co nadal stoi pusta, ale cieszę, że wraca. Gram z Mirko od ponad dwóch lat, wiele razem wygraliśmy. Jesteśmy szczęśliwi, że mamy go z powrotem” – przyznał obrońca.

Lazio? To będzie trudny mecz. W sobotę wracamy na Olimpico, by starać się zwyciężyć. Na pewno będziemy dobrze przygotowani do tego spotkania“. Czy Roma główni rywale Juve w tym sezonie? “Póki co pokazują, że zasługują na to określenie, w pełni zasłużyli na swoja pozycję. Musimy być ostrożni” – przestrzegł 32-latek.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
6
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: