Vidal: Jestem najlepszy

To proste, w swojej roli jestem najlepszy na świecie” – odpowiedział Arturo Vidal (na zdjęciu), spytany przez niemiecki dziennik Bild o wysoki poziom swoich ostatnich występów – “Wielu zawodników na mojej pozycji próbuje naśladować mój styl gry, ale powtórzę – to ja jestem najlepszy. Nikt nie broni tak jak ja i nie strzela przy tym tylu goli“.

Patrząc na liczby, trudno nie przyznać Chilijczykowi racji. We wszystkich rozgrywkach zanotował w tym sezonie już 15 goli, dokładając do nich 5 asyst. 26-latek trafia do siatki średnio co 150 minut.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
39 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
39
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: