Schillaci: Juve ma za dużo napastników

Mirko Vucinić, Fabio Quagliarella i Sebastian Giovinco – każdy z tych piłkarzy mógł opuścić Juventus w trakcie styczniowego okienka transferowego, jednak ostatecznie wszyscy trzej pozostaną w drużynie Antonio Conte przynajmniej do końca sezonu. Były napastnik Starej Damy Salvatore Schillaci (na zdjęciu) stwierdził w wywiadzie dla TuttoMercatoWeb, że atak Bianconerich jest zbyt liczebny.

Juve ma zbyt wielu graczy z przodu. Giovinco, Llorente, Tevez, Vucinić, Quagliarella i teraz jeszcze Osvaldo. Za dużo, a szkoda, bo on jest bardzo ważnym zawodnikiem. Zobaczymy czy Osvaldo zaakceptuje konieczność siedzenia na ławce bez większych problemów. Quagliarella jest silny i zasługuje na miejsce, ale kiedy idziesz do wielkiego klubu, to zdarza się, że nie wszystko wygląda najlepiej. Zrobiłby dobrze, gdyby przeszedł do Lazio. To byłby dla niego idealny zespół. Mógłby znaleźć przestrzeń, ciągłość i bramki.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
13
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: