Eboue: Miałem ofertę z Juve

Obrońca Galatasaray Stambuł Emmanuel Eboue (na zdjęciu) ujawnił, że w 2011 roku były nim zainteresowane trzy włoskie kluby. Jednym z zespołów był Juventus. “Kiedy odchodziłem z Arsenalu trzy lata temu wiele drużyn się mną interesowało. Pojawiły się między innymi trzy zapytania z Włoch. Fiorentina, Roma oraz Juventus chciały podpisać ze mną kontrakt. Ostatecznie wybrałem jednak Galatasaray. Jestem zadowolony z mojej decyzji, bo czuję się tutaj dobrze” – powiedział w rozmowie z TRT Spor.

30-latek pojawił się w wyjściowym składzie swojej drużyny we wszystkich spotkaniach fazy grupowej tegorocznej edycji Ligi Mistrzów, a Galatasaray awansował do 1/8 finału tych elitarnych rozgrywek kosztem Juventusu.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
7
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: