Tuttosport o kontraktach Pogby i Chielliniego

Po zakończeniu styczniowego okna transferowego klubowi działacze skupili się na negocjacjach w sprawie przedłużenia kontraktów z Paulem Pogbą i Giorgio Chiellinim – donosi turyński Tuttosport.

Wygląda na to, że Francuz, którym interesują się najbogatsze kluby Europy podpisze nową umowę najwcześniej po zakończeniu sezonu i powrocie z brazylijskiego Mundialu. Przedstawiciele Juve rozmawiali już z Mino Raiolą, ale nie doszli do porozumienia – kością niezgody okazała się być kwestia klauzuli odstępnego. Otoczenie zawodnika chce wpisania odpowiedniej kwoty w nowy kontrakt, a Stara Dama chce tego uniknąć i zostawić sobie pełne pole manewru jeśli w przyszłości miałoby dojść do negocjacji z potencjalnymi kupcami.

Mniej problematyczna wydaje się być kwestia negocjacji w sprawie nowej umowy Chielliniego. Jego obecny kontrakt wygasa po sezonie 2014/2015 i klubowi działacze chcieliby ogłosić jego przedłużenie przed wakacjami. Jeśli te pogłoski okażą się prawdziwe, wkrótce z pewnością usłyszymy kolejne szczegóły w związku z umową 29-latka.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
13
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: