Rozmowa Agnellego z Conte

Antonio Conte odwiedził wczoraj siedzibę klubu, informuje La Gazzetta dello Sport. Trener Juve odbył rozmowę z Andreą Agnellim (na zdjęciu) i Beppe Marottą. Prezydent nie zamierzał ganić Conte, gdyż zatrudniając go doskonale zdawał sobie sprawę z jego wad i zalet, ale po koleżeńsku zwrócił uwagę na większą powściągliwość w kontaktach z mediami, zwłaszcza w sprawie odebranych scudetti. Conte miał wyjaśnić, że chodziło mu tylko o osobę Capello, ale przyznał się do wpadki z tytułami mistrzowskimi i obiecał bardziej uważać w przyszłości.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
4
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: