Abbiati: Zagraliśmy agresywnie

Christian Abbiati (na zdjęciu) pochwalił swoich kolegów z drużyny za nastawienie z jakim zagrali w meczu z Juventusem. Mimo agresywnej gry, Rossoneri nie zdołali zdobyć nawet jednego punktu we wczorajszym spotkaniu. Wszystko za sprawą fenomenalnych goli Carlosa Teveza i Fernando Llorente.

Wszyscy widzieli, co zespół chciał udowodnić. Byliśmy agresywni w każdym starciu o piłkę. Niestety zabrakło bramki, choć stworzyliśmy mnóstwo sytuacji. Pomimo dobrej gry, również w meczu z Atletico, nasze wyniki nie są zadowalające. W każdej z połów popełniliśmy błąd, który Juve wykorzystał strzelając gola. Współpraca z trenerem układa się pomyślne, dlatego wszystko będzie dobrze” – powiedział w rozmowie z dziennikarzami bramkarz AC Milan.

www.forzaitalianfootball.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
4
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: