Strona główna » Aktualności » Abbiati: Zagraliśmy agresywnie
Abbiati: Zagraliśmy agresywnie
Christian Abbiati (na zdjęciu) pochwalił swoich kolegów z drużyny za nastawienie z jakim zagrali w meczu z Juventusem. Mimo agresywnej gry, Rossoneri nie zdołali zdobyć nawet jednego punktu we wczorajszym spotkaniu. Wszystko za sprawą fenomenalnych goli Carlosa Teveza i Fernando Llorente.
“Wszyscy widzieli, co zespół chciał udowodnić. Byliśmy agresywni w każdym starciu o piłkę. Niestety zabrakło bramki, choć stworzyliśmy mnóstwo sytuacji. Pomimo dobrej gry, również w meczu z Atletico, nasze wyniki nie są zadowalające. W każdej z połów popełniliśmy błąd, który Juve wykorzystał strzelając gola. Współpraca z trenerem układa się pomyślne, dlatego wszystko będzie dobrze” – powiedział w rozmowie z dziennikarzami bramkarz AC Milan.
www.forzaitalianfootball.com