Vidal: Skupiam się na Juve

Arturo Vidal (na zdjęciu) skomentował pojawiające się w ostatnim czasie doniesienia prasowe o zainteresowaniu jego osobą ze strony Realu Madryt i Barcelony. Chilijski pomocnik uważa te plotki za absurdalne i podkreśla, że obecnie zamierza skupić się tylko i wyłącznie na grze dla Juventusu oraz na dobrym występie Chile podczas mistrzostw świata.

Ja w Realu bądź Barsie? To śmieszne. Wszystko, czego pragnę to wygrać ligę z Juventusem i zaliczyć udane mistrzostwa świata z Chile” – powiedział pomocnik w wywiadzie dla Corriere dello Sport. Vidal obecnie znajduje się na zgrupowaniu kadry, z którą przygotowuje się do towarzyskiego starcia z Niemcami. “Znam większość niemieckich piłkarzy. Grałem praktycznie przeciwko wszystkim z nich. Jesteśmy jeszcze młodym zespołem. Atakujemy, dużo biegamy i lubimy grać dobry futbol“.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
12
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: