Rummenigge o meczu w Stambule

Na łamach dzisiejszego wydania La Gazzetta dello Sport znajdziemy obszerny wywiad z Karlem-Heinzem Rummenigge. Prezes rady nadzorczej Bayernu Monachium oraz Europejskiego Stowarzyszenia Klubów (ECA) został zapytany przez dziennikarzy o sytuację, w której Juventus pożegnał się z tegoroczną edycją Ligi Mistrzów.

Było mi niedobrze, gdy widziałem, jak Juventus odpada w Stambule. To niewiarygodne, co się tam stało. W takiej sytuacji nie można grać, to niepoważne. Z tego, co mi wiadomo, mecz miał się nie odbyć, ale potem ktoś przypomniał, że zaplanowano już losowanie i… Lepiej było przełożyć spotkanie, a sytuację z losowaniem dało się rozwiązać” – powiedział 58-latek.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
21 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
21
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: