Benitez: Scudetto przegrane, ale mam wizję

Nie oszukujmy się, scudetto jest już przegrane” – stwierdził Rafa Benitez (na zdjęciu). Trener Napoli pochwalił się jednak dalekosiężnymi planami. “Musimy obierać racjonalne cele, to znaczy drugie miejsce i dobre przygotowanie do kolejnego sezonu. Z właściwymi piłkarzami i odpowiednim nastawieniem. Chcę stworzyć infrastrukturę, która będzie służyła temu klubowi i miastu. Kiedy pracuję dla jakiegoś klubu, myślę o następnych 10 latach, taki jest projekt. Nie jestem trenerem, który przychodzi, wygrywa coś i odchodzi. Niektóre włoskie kluby bardzo często zmieniają szkoleniowców, to nie jest właściwa droga. Jeśli po każdym meczu rozważa się Twoje zwolnienie, trudno coś osiągnąć“.

www.football-italia.net

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
16
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: