Fiorentina już w Turynie

Zawodnicy Fiorentiny drugi raz w ciągu kilku dni przebyli trasę Florencja – Turyn i dzisiejszego popołudnia zameldowali się w stolicy Piemontu. Tym razem Vincenzo Montella zabrał ze sobą 21 graczy, zostawiając w domu m.in. kontuzjowanego Joaquina i niezgłoszonego do rozgrywek Wolskiego. Do dyspozycji włoskiego szkoleniowca będzie za to Borja Valero, który w lidze pauzuje z powodu zawieszenia za czerwoną kartkę.

Piłkarze trenowali wieczorem na murawie Juventus Stadium, nie było wśród nich Savicia, który dostał powołanie i pojawił się w Turynie, ale ma wysoką gorączkę i jego występ stoi pod znakiem zapytania. Obecnie odbywa się konferencja prasowa, na którą Montella zabrał ze sobą Matriego.

Lista powołanych piłkarzy:
Bramkarze: Bertolacci, Neto, Rosati
Obrońcy: Compper, Pasqual, Rodriguez, Roncaglia, Savić, Tomović
Pomocnicy: Ambrosini, Aquilani, Borja Valero, Bakić, Cuadrado, Fernandez, Ilicić, Pizarro, Vargas
Napastnicy: Gomez, Matri, Ryder

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
9
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: