Vidal: Chcemy awansować

Arturo Vidal (na zdjęciu) w czwartkowym starciu Ligi Europy zdobył swoją osiemnastą bramkę w sezonie, co jednak nie wystarczyło do zwycięstwa z Fiorentiną. Chilijczyk zapowiada, że jeszcze nie wszystko stracone, a Juventus wciąż ma 90 minut, aby przechylić na szale awansu na swoją korzyść. “Nigdy nie twierdziłem, że to będzie proste, ponieważ Fiorentina to mocna drużyna. Mogliśmy pokusić się o lepszy rezultat, ale przed nami jest rewanż i będziemy chcieli awansować“.

Fiorentina dobrze rozgrywała piłkę, czym zmuszała nas do biegania. We Florencji to my musimy dyktować tempo. Czy jestem zadowolony z gola? Ważniejszą rzeczą jest zdobywanie trofeów. Podoba mi się pozycja, na której wystawia mnie trener, ale jeśli poprosi mnie o odegranie bardziej zaawansowanej roli to uczynię to z radością” – dodał.

www.juventus.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
10
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: