Strona główna » Aktualności » Zwiększa się pula premii za Ligę Mistrzów
Zwiększa się pula premii za Ligę Mistrzów
Będzie więcej pieniędzy z Ligi Mistrzów, donosi La Gazzetta dello Sport. Od sezonu 2015/2016 włoskie kluby występujące w elitarnych rozgrywkach będą miały do podziału około 30 milionów euro więcej niż dotychczas, czyli 110 mln euro. To dla Juventusu szansa na zwiększenie przychodów, ale najpierw drużyna musi poprawić swoje wyniki w Europie.