Zwiększa się pula premii za Ligę Mistrzów

Będzie więcej pieniędzy z Ligi Mistrzów, donosi La Gazzetta dello Sport. Od sezonu 2015/2016 włoskie kluby występujące w elitarnych rozgrywkach będą miały do podziału około 30 milionów euro więcej niż dotychczas, czyli 110 mln euro. To dla Juventusu szansa na zwiększenie przychodów, ale najpierw drużyna musi poprawić swoje wyniki w Europie.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
15
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: