Lacombe: Niewielka szansa na wygraną z Juve

Mamy niewielką szansę pokonać Juventus, ale postaramy się ją wykorzystać. To będzie dla nas bardzo, bardzo ciężki dwumecz” – powiedział po losowaniu dyrektor Lyonu Bernard Lacombe (na zdjęciu). “Lyon wielokrotnie udowadniał swoją siłę w starciu z rywalami z najwyższej półki. W przeszłości mierzyliśmy się z innymi włoskimi zespołami i ten dwumecz będzie wspaniałym widowiskiem dla naszych kibiców. Stawimy czoła jednej z najlepszych drużyn w Europie“.

13 komentarzy
Nieznany_Artur
10 lat temu

Nie wydaje mi się byśmy byli jakimś murowanym faworytem tej konfrontacji lecz rewanż u nas napawa mnie optymizmem .

JuveT
JuveT
10 lat temu

A żebyś wiedział 🙂 Wygrać 3:0 na wyjeździe daje praktycznie pewny awans w rewanżu u siebie.

JuveT
JuveT
10 lat temu

Up
Głupotę to ty napisałeś 🙂 Uwierz, że remis może nam nic nie dać. Jeżeli się gra na wyjeździe, to trzeba wypunktować i móc być spokojnym o wynik. To chyba jasne.

JuveT
JuveT
10 lat temu

Kluczowe jest zdobyć korzystny wynik na terenie rywali. Co najmniej 2 bramki zaliczki będą potrzebne na rewanż w Turynie.

pussykillerxxl
10 lat temu

Mocna dla conte była Kopenhaga... zdecydowanie za mocna była Galata... Kolejne wymęczone i jakże słabowite mecze... z Milanem więcej szczęścia niż rozumu... Nie jarałbym się tak tym Lyonem, że to będzie łatwizna bo farty się kiedyś kończą, a na razie to co od dłuższego czasu robi conte to słabizna...

zahor
zahor
10 lat temu

Trener Lyonu ma łeb na karku i wie którędy droga - buduje u Conte wiarę w to, że Juventus może opędzlować Francuzów nawet z Islą, Peluso, Giovinco i Padoinem w składzie.

Cantona
Cantona
10 lat temu

Cóz za kurtuazja. Milo sie czyta takie komentarze mimo wszystko mam nadzieje ze podejdziemy z zaangazowaniem i szacunkiem do rywala w tym dwumeczu bo inaczej wcale nie bedzie tak rózowo jak sie moze wydawać.

Lees
Lees
10 lat temu

Babol Bonnuciego w Turynie i bramkowy remis nam nic nie da...

tukisowy
tukisowy
10 lat temu

To nie ten sam Lyon co parę lat temu, ale nadal to bardzo dobra drużyna. Jeśli nie odpuścimy (połowa rezerw) to powinniśmy znaleźć się w kolejnej rundzie.

Sorek21
Sorek21
10 lat temu

Powiedział co inni chcieli usłyszeć ale myśli co innego - zesramy się,ale nie damy się

ghott
ghott
10 lat temu

Padoin i Peluso zapewnią na finał, conte o to zadba forza rezerwowe Juve, rotacje są konieczne a zmiany w 89 minucie niezbędne