Zarząd spotka się z Conte

W tym tygodniu ma dojść do spotkania Antonio Conte (na zdjęciu) z zarządem Juventusu, informuje TuttoJuve.com. Szkoleniowiec Starej Damy zdaje sobie sprawę, że negocjacje na rynku transferowym nie będą łatwym zadaniem dla ekipy ze stolicy Piemontu. W pierwszej kolejności będą omawiane współwłasności. Conte ma podjąć ostateczną decyzję, co dalej z Manolo Gabbiadinim, który miniony sezon spędził w Sampdorii oraz Domenico Berardim, który w barwach Sassuolo zdobył szesnaście goli w Serie A.

Następnym etapem rozmów mają być letnie zakupy. Antonio Conte ma wskazać zarządowi swoje priorytety odnośnie zawodników, którzy są w zasięgu Starej Damy. Na Juventus Stadium ma przybyć boczny i środkowy obrońca, choć w pierwszej kolejności Bianconeri będą szukać stopera, jeden pomocnik i dwóch graczy ofensywnych, wśród których najczęściej mówi się o Alvaro Moracie i Alexisie Sanchezie. Prasa utrzymuje, że w obu przypadkach trwają negocjacje, które na pewno nie będą należały do najłatwiejszych.

Jeśli chodzi o sprzedaż zawodników to Conte ma wskazać piłkarzy, którzy nie znajdują się w jego planach na następny sezon oraz tych, którzy mogą opuścić Juventus Stadium w razie pojawienia się interesujących ofert. Na spotkaniu ma zostać poruszony również temat strategi krótko i długoterminowej klubu.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
25 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
25
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: