Palermo chce Mottę i De Ceglie

Marco Motta i Paolo De Ceglie (obaj na zdjęciu) spędzili drugą część minionego sezonu w barwach Genoi, która nie zdecydowała się jednak na zatrzymanie ich w swoim składzie. Obaj boczni obrońcy wrócą do Turynu, ale raczej nie na długo – informuje Tuttosport.

Rozwiązaniem w przypadku obu tych piłkarzy może okazać się powracające do Serie A Palermo – Franco Ceravolo, dyrektor sportowy klubu ze Stadio Renzo Barbera złożył Bianconerim ofertę wypożyczenia wspomnianej dwójki z prawem wykupu ich po sezonie za łączną sumę około 4 milionów euro. Marotta i spółka zastanawiają się nad tą propozycją, a Tuttosport spekuluje, że do walki o De Ceglie włączy się również Atalanta.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
20 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
20
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: