Agnelli krytykuje Abete i Prandellego

Mundialowa klęska Włoch sprawiła, że swoje stanowiska opuścili prezes FIGC Giancarlo Abete i selekcjoner Cesare Prandelli. Andrea Agnelli (na zdjęciu) skrytykował tę dwójkę na antenie Sky Sport: “Abete i Prandelli odeszli w chwili, w której najbardziej ich potrzebowaliśmy. Widzę, że Prandelli znalazł już nową posadę w Turcji, gdzie obciążenia podatkowe są zdecydowanie niższe. Abete? Nie podziękuję mu za to, że opuścił nas wtedy, gdy był potrzebny. Kto powinien go zastąpić? Potrzebujemy silnego charakteru. Tavecchio nie jest wystarczająco poważany. Dużo brakuje mu do Platiniego czy Rummenige“.

www.forzaitalianfootball.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
4
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: