Vucinić żegna się z kibicami

Od kilku dni wiemy, że Mirko Vucinić (na zdjęciu) odejdzie z Juventusu i będzie kontynuował swoją piłkarską karierę w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Wczoraj Czarnogórzec postanowił pożegnać się z kibicami Bianconerich za pośrednictwem mediów społecznościowych: “Nie liczą się gole, asysty, rekordy. Nie liczą się porażki i rozczarowania. Liczy się tylko to, by być częścią czegoś… Czegoś, co nazywa się Juventus i pisze swoją historię! Tę historię przez trzy lata pisaliśmy razem. To dla mnie niezapomniane emocje! Dziękuję wszystkim za wszystko! Mirko“.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
27 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
27
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: