#FINOALLAFINE

Pieniądze przekonają Vidala?

Manchester United nie rezygnuje z Arturo Vidala (na zdjęciu). Nowy menadżer tego klubu Louis Van Gaal jest zdeterminowany, by sprowadzić 27-letniego pomocnika do swojej drużyny. W związku z tym piłkarzowi zostanie zaproponowany kontrakt opiewający na 18 milionów dolarów rocznie – informuje chilijski dziennik El Mercurio. Na mocy kontraktu z Manchesterem Vidal otrzymałby tyle samo pieniędzy co Robin Van Persie i byłaby to druga pod względem wysokości pensja w klubie zaraz po Rooneyu, który zarabia najwięcej na Wyspach. Giuseppe Marotta i Pavel Nedved w ostatnich wywiadach podkreślali, że piłkarz nie jest na sprzedaż, jednak jeśli do klubu wpłynie bardzo wysoka oferta, to trzeba będzie ją dokładnie przemyśleć.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
92 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Informacja zwrotna
Zobacz wszystkie komentarze
marek10
marek10
9 lat temu

Tak pieniadze nie graja…. pomyslcie o najlepszych druzynach w europie i spojrzcie na ich finanse i nazwiska w skladach odpowiedz sama przyjdzie. Ktos powie okej a Borussia i Atletico? A ja powiem okej a postawil bys cokolwiek na to ze w tym roku wygraja Lm?

marek10
marek10
9 lat temu

A apropo finansowego fair play, to to jest wogole szopka. Psg zamiast dostac kare w postaci zakazu gry w lm to dostali kare pieniezna ktora sobie przygarneła fifa. O tym ze te paredziesiat milionow kary szejkowie maja gdzies chyba pisać nie musze. Zreszta sami to pokazali kupujac chwile po tym najdrozszego obronce swiata Luiza. To finansowe fair play jest chyba tylko po to zeby fifa tez cos miala z tego ze szejkowie sa obecni w futbolu.

marek10
marek10
9 lat temu

To jest kawalek wczorajszego wywiadu z chyba dyrektorem MU. Moje pytanie brzmi gdzie został popelniny bład ze oni mogą “wszystko” a my nie. 2 kluby oba bez pomocy szejkow a jednak w zupelnie innych miejscach.

Jesteśmy skłonni do inwestycji. Nie ma sztywnego budżetu. Finansowo jesteśmy niesamowicie mocni i mamy fundusze. Louis ocenia, co dzieje się na rynku, a za kulisami wykonywana jest ogromna praca. Obserwujcie więc nas. Pracujemy z Louisem od kilku tygodni, jeśli chodzi o cele transferowe i w niektórych przypadkach jesteśmy naprawde blisko finalizacji. Mam nadzieję, że fani dostrzegą kierunek, w którym będziemy podążać z nowym menadżerem, sztabem szkoleniowym i zawodnikami oraz zauważą nasze starania, jeśli chodzi o powrót na szczyt. Chcę, aby Manchester United przyciągał najlepszych zawodników. Nie chcę, aby odchodzili oni do Hiszpanii, a do nas, abyśmy stali się najmocniejszym klubem na świecie. Zrobimy wszystko, aby tak się stało. – zakonczył Woodward

marek10
marek10
9 lat temu

Mało kto chce by nasz klub przejąl jakis szejk i dobrze, bo z szejkami jest tak ze w kazdej chwili mogą sobie pojsc gdzie indziej a wtedy z klubu zostaja zgliszcza, wiec nie mowmy tu o nich. O wiele lepiej gdybysmy byli taka firmą jak Manchester United własnie, ktory sam zarabia takie pieniadze ze glowa mała (od podpisania kontraktu z adzikiem znowu jest najbardziej wartosciowym klubem swiata). Nie powinnismy być w niczym gorsi o dnich, a jednak dziela nas lata swietlne i tu jest problem. Nie wiem czy chodzi o marketing czy o co. Umowmy sie na transfery nie mamy co liczyć, mysle ze nawet jak sprzedamy Vidala to nie przeznaczymy calej kwoty na transfery. Powinnismy chyba bardzo mocno pojsc w szkolenie młodziezy, bo innego wyjscia nie widze, bo bez kasy nie ruszymy z miejsca. A gadanie Pana Czarni Lniano, ktory proboje nam wmowic ze kasa nic nie daje jest conajmniej smieszne. Chyba oczywiste że lepszymi zawodnikami jest łatwiej cos wygrać, tak samo jak to ze lepsi zawodnicy wiecej kosztują

lukbek
lukbek
9 lat temu

pewnie już myślą o swoich premiach za sprzedaż:)4
a tak na poważnie obserwując klub w poczynieniach widzę ze zarząd ma tylko w głowie osiąganie najlepszych korzyści jak najmniejszym kosztem kupując tanio mało znanych albo wypożyczać i drogo sprzedawać po co odbudować potęgę możne wciąż myślą ze juve to marka jak kiedyś nie dziwie się ze Antonio odszedł tez tak bym zrobił jak by tak zarząd myślał

Haris
Haris
9 lat temu

50 melonów + Kagawa

Davide Ll
Davide Ll
9 lat temu

Jakby już mieli go sprzedawać (nie podoba mi się to) Przypuśćmy za 50 mln + Nani to kupić jeszcze Griezzmana i Toure Y. 😉

chlebuss
chlebuss
9 lat temu

@WZORINHO5
Wole Juve takie jak teraz niz Juv? jakiegos Araba ktory ma kase i bedzie sie nia bawil w naszym klubie. Agnielli to wieloletnia tradycja, a u Araba Juve bylo by tylko zabawka. Chwilowa zabawka…

Lucas87
Lucas87
9 lat temu

@AntyInter
Balotelli.

Lucas87
Lucas87
9 lat temu

Jeśli jednak uparłby się na transfer, to do nas od razu, Pastore, Candreva, Lavezzi i Płaczący jako bonus haha 🙂

Lucas87
Lucas87
9 lat temu

Hajs to jeszcze nie wszystko.

AntyInter
AntyInter
9 lat temu

@Lucas87
możesz bardziej rozwinąć słowo płaczący ?

AntyInter
AntyInter
9 lat temu

biorąc pod uwagę że juz go sprzedamy to uważam ze oferta 50 mln + Nani bedzie wystarczająca tylko trzeba kupic kogoś w jego miejsce i mam zupełna pustke w głowie…

WZORINHO5
WZORINHO5
9 lat temu

@up

W pelnie sie zgadzam…ale nie ktorym upartym i idacym w zaparte za naszym “bogiem”agnellim tego sie nie przetlumaczy.prawdziwe pilkarskie zycie toczy sie tam tzn madryt,monachium,barcelona,londyn czy juz nawet paryz…a my stojmy i przygladajmy sie z boku..zycie jest zbyt krotkie by pic marne wino a z agnellim juve oraz my czyli jego fani bedziemy je pic do konca naszych dni w pilkarze typu peluso,padoin itp stana sie codziennoscia…juve powinno zostac sprzedane lecz poki co to jedynie gdybanie i marzenie czesci tifosich starej damy gdyz zadnego zaintetesowania ani oferty sprzedazy ni widu ni slychu…

WZORINHO5
WZORINHO5
9 lat temu

Osobiscie vidala bym nie sprzedawal,juz jesli mus kogos sprzedac z gwiazd to pogbe,wiecej.za niego zgarniemy i mniej wnosi do gry zespolu niz arturo

WZORINHO5
WZORINHO5
9 lat temu

@alessandro1977

Wiesz,kazdy ma swoje zdanie..ja rowniez kibicuje juve od1995r i uwazam ze jedyna opcja by klub wyszedl na prosta i prezentowal poziom barcy,realu czy bayernu jest sprzedaz jakiemus miliarderowi…lepsze to niz agnelli,elkann i ten caly exor maja nas tak”wspomagac”finansowo jak dotychczas…marze o juve mocnym jak przed calciopoli i mam nadzieje ze jeszcze owych czasow dozyje,choc jak dotad z roku na rok,z sezonu na sezon widze to czarniej i czarniej…

J_Bourne
J_Bourne
9 lat temu

Pieniádze to nie wszystko Panowie. Ważny będzie też głos jego żony a wybór między Turynem i Mavhasterem jest oczywisty.

kamilmil07
kamilmil07
9 lat temu

a Vidal na plaży się smaży i popija zimnego bronksa 😀 dopóki nie wróci nic się nie dowiemy 😉

Czarni Lniano
Czarni Lniano
9 lat temu

MIŁO BYŁO ALE KONCZĘ JUZ. mUSZĘ KONSPEKT NAPISAC DLA MOICH KRÓWEK NA JUTRZEJSZY TRENING. PRZEMO ZYCZE CI WYGRANEJ W TOTOLOTKA . MATERIALISCI SAMI.

Czarni Lniano
Czarni Lniano
9 lat temu

mILAN GRA SŁABO BO KUPUJA GRAJKÓW KTÓRZY GDZIE INDZIEJ SIE NIE SPRAWDZILI ALBO SĄ JUZ WYPALENI. NASZA POLITYKA JEST TROSZKĘ INNA. I WŁASNIE TAK SIĘ KONCZĄ KLUBY BUDOWANE NA $$$ . NIE MOGĄ SIE PUZNIEJ ODNALEZC. BO KIEDYS TO MILAN BYŁ JAK PSG LUB MC.

Czarni Lniano
Czarni Lniano
9 lat temu

PRZEMO KIBICU ZAGORZAŁY! ILE RAZY BYŁES NA MECZU JUVENTUSU? BYŁES CHOC NA TYM W POZNANIU?

Czarni Lniano
Czarni Lniano
9 lat temu

Ale real nie został zdegradowany i nie buduje potęgi na nowo. Nie cieszy mnie ze przegrywamy w europie ale to sie zmieni. A Realem nigdy nie będziemy bo histori nie zmienimy. Oni mają tych pucharków chyba 11. Amy tylko 2. A moze bedziemy bo 1+1=2

Czarni Lniano
Czarni Lniano
9 lat temu

A VIDAL jest dzis na pewno lepszym piłkarzem od XA ZAHORKU. A Podolski jest mistrzem swiata a minuty nie zagrał. Real raczej inni piłkarze prowadzili do LM w tym sezonie.

Czarni Lniano
Czarni Lniano
9 lat temu

argumenty to sie Tobie konczą bo własnie wymieniłes Melo Diego i Martineza za których wydalismy tyle ile Ty bys chciał zebysmy wydawali na piłkarzy. i co pokazali? a anelka osvaldo i boriello to były przemyslane zapchajdziury. widac ze nie znasz dobrze histori bo pierwszą trójkę jeszcze stary zarząd kupował. A twój ostatni wpis zaprzecza temu co prędzej wypisywałes. Gubisz sie chłopcze. Moje krowy mają wiecej rozumu od ciebie. i nie srają pod siebie….

Czarni Lniano
Czarni Lniano
9 lat temu

trzy lata temu połowa z was pisała co to za VIDAL co to za ASAMOAH ? Gdzie jest Xabi Alonso? a co gra dzis Alonso?

Czarni Lniano
Czarni Lniano
9 lat temu

ograniczony jestes synku niestety. błaznisz się pisaniem tych głupot. pewnie co dzien zastanawiasz sie jak te swoje 20 zł wydac na lody a tu o wielkich pieniądzach piszesz. pewnie tylko po to zeby w fifie miec lepszych grajków. he pyskuj dalej. wsyscy widzą jaki z Ciebie kibic.

Czarni Lniano
Czarni Lniano
9 lat temu

Czy ja powiedziałem ze od razu mamy CL wygrac? ja na to czekam od 96 więc moge jeszcze troche poczekac. A jak ktos jest niecierpliwy to niech sobie szejkom kibicuje. Tak się składa ze jestem trenerem piłki nożnej z licencją UEFA. Więc troszke się musze znac pewnie.

Czarni Lniano
Czarni Lniano
9 lat temu

bo gdyby nie relegacja do serieB to juve miałoby o kilka trofeów więcej. Ja jestem zadowolony. 3 scudetti z rzędu mamy. Powoli i przemyslanie budujemy zespół. Zespólktóregonie zachwieje odejscie sponsora. A zawodników nie ma nie zastąpionych. Zawsze jest 11.Baggio i Zidana tez kiedys sprzedalismy.

Czarni Lniano
Czarni Lniano
9 lat temu

dzięki Agnellim mamy stabilizację jakiej zazdrosci nam wiele klubów.To rodzinna tradycja. Petro dolary dzis są a jutro ich nie ma jak w maladze.Tak samo skonczy sie w PSG czy MC to kwestia czasu. Nas co jedynie mogo wkręcic w jakies calciopoli

Czarni Lniano
Czarni Lniano
9 lat temu

@przemo90 głupoty piszesz widac ze na pilce to sie nie znasz. jak mawial trener 1000lecia pilka jest okragla a bramki sa dwie. Kasa nie gra. BVB to przepraszam w kogo zainwestowala te 250?Sam LEWY pewnie z 200 kosztowalzeby Realowi 4 bramy wbic. A FC Porto czy Sevila to co sezon po 200 wydają co?gdybym tylko pomyslal to takich przykladów moge podac więcej w ostatnich latach! A w Barcy Valdes, Piqe, Puyol, Iniesta ,Xawi, Messi itd. to pewnie kazdy z nich po 50 inimum kosztowa,l co? Nie trzeba duzo wydac zeby zbudowac dobry team.

VinV
VinV
9 lat temu

W 1000% zgadzam się z chlebuss’em oraz alessandro1977 wolę Juve takie jakie jest niż zasilane petrodolarami.

VinV
VinV
9 lat temu

@Jacky – bo Juventus nie ma tyle ‘hajsow’ co Man Utd. Zacznijcie myśleć racjonalnie ludzie.

Bardzo, ale to bardzo byłoby mi smutno pożegnać Arturo. Absolutny TOP na swojej pozycji na świecie, serce drużyny. Nie powinniśmy go sprzedawać 🙁

MCJuveForza32Scudetto
MCJuveForza32Scudetto
9 lat temu

Przemo90

Niektórzy to zwykli hipokryci – teraz się wypierają, a jak by przyszli szejkowie by dostali orgazmu z radości.
Patrz na to pieniądze nie grają wedle niektórych ” Ale Pogba za 70 mln opchnąć kupić Di Marie Coentrao i Verattiego”
Hajs nie gra a wyceniają niektórych naszych zawodników 2 krotnie niż są warci.
Wieć sądzę że jak by Szejkowie przyszli znaleźli by masę powodów dla których jest to super i w ogóle, a wypierają się ze zwykłej zazdrości.Nie jest prawdą że piłkarze lecą na kasę tylko i wyłącznie ale kub który płaci tyle ma możliwości rozwoju sportowego również i zdobywania trofeów. Albo szejkowie albo będziemy “ogrywalnią”
aha i dla ludzi co mówie że pieniądze nie grają – spoko OK Wezmy zawodników z Warty Poznań, Floty Świnouscie, Dolcana Ząbki i Garbarni Kraków – przecież nazwiska nie grają.

MCJuveForza32Scudetto
MCJuveForza32Scudetto
9 lat temu

Przemo90 zahor

I ja się do was przyłączam.Juventus zarabia kasę, jest na plus a na transfery szkoda.Przychody w Europie 2 po Realu, jest tak źle.Łudziłem się jak był jeszcze Conte, cieszyłem się jak upadła sprawa Sancheza bo liczyłem na tego Iturbe że to będzie to! Pieniądze według niektórych nie grają, a według mnie nazwiska – Agnelli to tylko nazwisko.Co z tego? Dziad, Ojciec i Syn to jest 3 ludzi, którzy mogą być różni.Tradycja jeżeli nie idzie w parze z rozwojem nie ma sensu. Rozwój musi mieć tempo bo nas wszyscy wyprzedzają.Teraz jak Allegri został trenerem, Conte odszedł, Iturbe poszedł do Romy,Vidal na wylocie – Stwierdzam jak bardzo się myliłem.Owszem uważałem że trzeba więcej wydawać z zysków.Teraz jestem zdania że Juventus powinien zostać sprzedany i zacząć nową epokę i tego samego życzę Milanowi – dla dobra włoskiej piłki.

pussykillerxxl
pussykillerxxl
9 lat temu

@ JuvePerSempre – bardzo szanuję, że się spociłeś, ale..
1. “Pracownicy są wyszkoleni i znają skład każdego towaru od a do z łacznie z przepisami na wykorzystanie tego produktu do 10 różnych potraw.” – Bitch Please! Wymień mi człowieku sieciówkę, w której pracownik jest porządnie wyszkolony z czegokolwiek??! Wymień supermarket w którym pracownik wie cokolwiek o choćby połowie swoich produktów. A już ten tekst ze znajomością składu jakiegokolwiek towaru od A do ZET i tymi 10-cioma przepisami… Rozbawiłeś mnie nawet bardziej niż politycy w tym najweselszym pod słońcem kraju! ;-DDD Nawet Chuck Norris padł ze śmiechu po przeczytaniu Twojego grypsu i zaoferował, że osobiście zrobi Ci dobrze jeśli pokarzesz mu takie miejsce! ;-DDD A jeśli nie to czeka Cię zmiana i szpak dziobnie bociana…
2. “po tym jak stany postanowiły że zniszczą kolejny kraj” – popłynąłeś z kolejnym głodnym kawałkiem kolego.. Pierwsze primo to poczytaj sobie jakich rzezi i ludobójstw w Afryce dopuszczali się Włosi.. Drugie primo to Libię niszczył przede wszystkim sam Kadaffi… Również warto abyś poczytał o tym cokolwiek! ;pp Nie jestem obrońcą ani entuzjastą stanów, ale wolałbym aby w Polsce panowały przepisy i porządek zbliżony do usa niż cały ten euroburdel z brukseli..

Wolę więc świadomie wspierać Polskiego sprzedawcę, który handluje swoim towarem od pokoleń, wie o nim niemal wszystko, który zawsze powie mi dzień dobry bo mnie zna i szanuje, u którego pomidor będzie smakował i pachniał jak pomidor, cebula jak cebula i który powie mi, że to co biorę jest nieświeże i że świeże odłoży mi jutro zamiast być bezimienną cyfrą, kodem i numerem konta któremu jako świeże jak ostatniemu baranowi wciska się mięso które przez “wyszkolonych pracowników” już trzeci raz było pucowane domestosem z zielonego, wyrób seropodobny pleśniejący za ladą już drugi tydzień a z serem nie mający nic wspólnego..
Jest jeszcze jedna ogromna zaleta tego sklepiku rodzinnego – nie spotkam tam bezmózgich pokemonów przyciąganych przez “świecące szyldy” bezmyślnie niczym ćmy, lemingów tratujących wszystkich dookoła z nieznajomości elementarnych zasad kultury i tego kto powinien mieć pierszeństwo.. O proszę, przepraszam, dziękuje już nie wspominając… Na szczęście tu ich nie spotkam bo będą ślepo pędzić zawsze do sieciówek.. 🙂
Reasumując – osobiście wolę JUVE na model Dortmundu czy Athletico.. :-)))

Donadamesko
Donadamesko
9 lat temu

Cała kasa tak , ale nikt nu nie da takiej pensji jak PSG więc zapomnijcie.

Donadamesko
Donadamesko
9 lat temu

70 – 80 i gwarancja ,że to będą dobrze wydane pieniądze.

Franusss
Franusss
9 lat temu

Wielka kasa i piłkarze odchodzą smutne…..

Nie pozostało NAM nic innego jak liczyć, że Arturo zostanie z NAMI.

Nadzieja.

AndrzejJuve
AndrzejJuve
9 lat temu

Tak jak pisałem. Co powiecie na 18 milionów dolarów rocznie? Ile u nas by zarobił ? tyle do końca kariery. Jeszcze czekam na newsa, że Manchester kładzie 100 mln i żegnamy Vidala.

Nie będę miał do niego żalu bo dość długo u nas pozostawał mimo wcześniejszych deklaracji dobrych klubów. Już życzę mu powodzenia ponieważ MU ma budżet transferowy 750 mln dolarów więc nie odpuszczą jak inne ekipy.

Może i dobrze bo wolę oddać Vidala niż Pogbę, a za tą sumkę kupić kilku piłkarzy z potencjałem, który nas wzmocnią jak się rozwiną.

Niestety Włoska piłka oraz finanse włoskiej piłki nie są tak dobre jak kiedyś i mimo starań zarządu nie da się za wszelką cenę trzymać takich piłkarzy.

Alamar
Alamar
9 lat temu

Ja pamietam jak podobno Juve mialo kupic Van Persiego. Vidal to najwazniejszy zawodnik, tez wole go niz Pogbe ktory jest drozszy,

Soltanto Italiano palla
Soltanto Italiano palla
9 lat temu

A co do Vidala decyzji to chyba nikt pretensji nie powinien mieć. Postawcie się na jego miejscu. Dlaczego ma nie skorzystać z takiej oferty ? Będzie grał w Manchesterze United, kasował ogromną kasę, a szkolić będzie go jeden z najlepszych trenerów na świecie. Juve dało mu okazję do rozwinięcia skrzydeł, on się odpłacił z nawiązką, a teraz dostarczy jeszcze do klubowej kasy kosmiczne pieniądze.

Soltanto Italiano palla
Soltanto Italiano palla
9 lat temu

Sprzedajmy go w końcu i kupmy za to dwóch skrzydłowych z najwyższej półki. 45-50 mln euro + Nani byłoby wystarczające. Do Naniego dokupić Isco lub Di Marie i gitara.

sebatiaen
sebatiaen
9 lat temu

Dokładnie, martwie się że sprzedamy Vidala i Marotta sprowadzi pół środki.
Jeżeli nasi naprawde go sprzedadzą to cała kasa powinna pójść na Di Marie.

chilianek
chilianek
9 lat temu

Mam nadzieję , że to pierdoły co do wielkości tego kontraktu. Inaczej bye Arturo…;/

vero1897
vero1897
9 lat temu

Jeśli faktycznie zaproponują mu tyle kasy to raczej trudno będzie oczekiwać żeby z nami został. Chajs się musi zgadzać.

Jacky
Jacky
9 lat temu

“Louis Van Gaal jest zdeterminowany, by sprowadzić 27-letniego pomocnika do swojej drużyny.” – szkoda, ze u nas nikt nie jest tak zdeterminowany, tylko ciagle jest zaslona brakiem hajsow.

>>Davids<<
>>Davids<<
9 lat temu

jeśli będziemy grać 4-3-1-2 tokupmi Shakiri – ego 🙂 (wiem trzeba dać te 25 baniek moze więcej)Evra Chileini Bazagli Lichy Pogba Pirlo Vidal Shakiri Tevez Llorente/Morata

Benzema
Benzema
9 lat temu

te, Przemo, jak takis stary zagorzaly kibic Juve to pajac jestes ze chcesz zeby Juve bylo jak City czy PSG! niedlugo finansowe fair play im tez sie dobierze do tylka i wtedy takie kluby jak Juve beda funkcjonowac jak dawniej! tak jak funkcjonujacy od lat. poza tym jak Fiat i cala grupa (w.tym.Ferrari) to wedlug ciebie golodupcy to znaczy ze nie znasz sie w temacie. idz poplacz leszczu gdzie indziej! ponadto jesli przeanalizujesz sytuacje to zobaczysz ze kasa nie daje gwarancji sukcesu! trzeba czerpac przyklad z Niemiec gdzie na footballu sie zarabia, a nie doklada jak w PSG czy City! tyle “znawco “

Bartek88
Bartek88
9 lat temu

Teraz jak odszedl Conte bezsens jest sprzedawać Vidala nawet za 200 mln euro, chocby dlatego,że mamy ulozony,zgrany zespol i Allegri bez wprowadzania w nasz szkielet nowego zawodnika ma male szanse zeby cos zepsuc

zahor
zahor
9 lat temu

Napisz, napisz. Jak dobrze to ograniesz, to za dwa lata wygracie Ligę Mistrzów. PSG i City zostaną zdyskwalifikowane przez FFP, Real i Barcelona zbankrutują przez kredyty, Milan nadprowadza szrotu bo taką ma politykę, mimo że stać ich na kupowanie graczy niewypalonych, którzy gdzieś indziej się sprawdzili. Jedyny problem bedzie jak trafilicie na Juventus w finale. Jak Wam się uda wygrać to obiecuję że wszystkie moje pieniądze (czyli 20 złotych) zamiast na lody wydam na nową klawiaturę dla Ciebie – taką, w ktorej sie Caps Lock nie zacina.

Najnowsze aktualności