Strona główna » Aktualności » Podolski zostaje w Arsenalu
Podolski zostaje w Arsenalu
Londyński Arsenal zmierzy się jutro z Besiktasem w walce o fazę grupową Ligi Mistrzów. W kadrze na to spotkanie znalazł się Lukas Podolski (na zdjęciu), którego nie powołano na ostatnie ligowe spotkanie Kanonierów. “Podolski jest w składzie na środę i zostaje z nami” – krótko podsumował sytuację podczas przedmeczowej konferencji prasowej Arsene Wenger, trener angielskiej ekipy. Choć mercato jest nieprzewidywalne, wydaje się, że można wykreślić Podolskiego z listy potencjalnych wzmocnień Juventusu.